Švabinský Max (1873 - 1962)Dívčí akt

kresba tužkou, 50,5 x 33 cm, ve výřezu, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 19 000 Kč

Číslo položky: 1489
Poslední dražitel: 143
Dražba ukončena: 13.11.2018, 20:48 h