Veris - Zamazal Jaroslav (1900 - 1983)Dívčí akt

komb. technika, 35 x 19 cm, nesignováno, v levém dolním rohu poškozeno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 2260
Poslední dražitel: 392
Dražba ukončena: 28.05.2020, 22:10 h