Procházka Antonín (1882 - 1945)Dívka s kyticí

akvarel, 36 x 28 cm, signováno vpravo dole monogramem, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 43 000 Kč

Číslo položky: 2921
Poslední dražitel: 1026
Dražba ukončena: 26.10.2021, 21:35 h