Born Adolf (1930 - 2016)Don Quijote

1991, akvarel, 40 x 35 cm, sign. v levé horní části, rámováno.

Vyvolávací cena 110 000 Kč
Aktuální cena 190 000 Kč

Číslo položky: 2279
Poslední dražitel: 365
Dražba ukončena: 05.10.2020, 19:16 h