Trnka Jiří (1912 - 1969)Dva medvědi

Varianta ilustrace ke knize B. Říhy - O rezavém rváči a huňatém pánovi, tuš, 60. léta, 28 x 14,2 cm, nesignováno, rámováno. Na rubu potvrzení pravosti Jana Trnky.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 11 000 Kč

Číslo položky: 2974
Dražba ukončena: 27.10.2021, 21:11 h