Zábranský Vlastimil (1936)Etnografická studie

olej na sololitu + perličky, 2005, 55 x 40,5 cm,  sign. vpravo dole Zábranský, na rámu cedulka s popisem

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 606
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 28.04.2016, 22:30 h