Brunovský Albín (1935 - 1997)Ex libris H. Blokland

1978, lept, 12,5 x 9,8 cm, signováno a značeno 34/50, uprostřed dole. Rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 5 600 Kč

Číslo položky: 2833
Poslední dražitel: 728
Dražba ukončena: 25.10.2021, 18:50 h