Brunovský Albín (1935 - 1997)Ex libris - Hiroo Yamaguchi

bar. suchá jehla, 9,8 x 9 cm, 1984, signováno s věnováním uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 5 600 Kč

Číslo položky: 3049
Poslední dražitel: 728
Dražba ukončena: 01.03.2022, 22:25 h