Brunovský Albín (1935 - 1997)Exulanti

bar. lept, 1997, 39 x 29,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno XXVI./XXX. + název

Vyvolávací cena 17 000 Kč
Aktuální cena 42 000 Kč

Číslo položky: 1938
Poslední dražitel: 56
Dražba ukončena: 10.02.2020, 20:48 h