Seydl Zdeněk (1916 - 1978)Eyhle pratvor

olej na plátně, na lepence, 1965, 49,8 x 35 cm, vlevo nahoře popis "eyhle pratvor", sign. vpravo nahoře Seydl, na zadní straně autorem "10/1965 pratvor". Ze sbírky malíře O. Janečka.

Vyvolávací cena 39 000 Kč
Aktuální cena 41 000 Kč

Číslo položky: 916
Poslední dražitel: 293
Dražba ukončena: 26.05.2017, 17:18 h