Wagner Libor (1933 - 1994)Genesis

dřevoryt, 1966, 38,5 x 29 cm, sign. vpravo dole, popis vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 1363
Poslední dražitel: 113
Dražba ukončena: 03.05.2018, 21:43 h