Šerých Jaroslav (1928 - 2014)Golgota

bar. lept, 48,5 x 34, sign. vpravo dole, značeno 2/20, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 2952
Poslední dražitel: 986
Dražba ukončena: 27.10.2021, 19:15 h