Trnka Jiří (1912 - 1969)Harlekýn

komb. technika, 60.léta, 19 x 15 cm, nesignováno, rámováno. Na rubu potvrzení pravosti Jana Trnky.

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 2977
Poslední dražitel: 966
Dražba ukončena: 27.10.2021, 21:20 h