Istler Josef (1919 - 2000)Hlava - torso

bar. lept, 1988, 33 x 23,5 cm, sign. vpravo dole, značenou aut. tisk 7/10 vlevo dole

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 1963
Dražba ukončena: 11.02.2020, 18:13 h