Stretti Viktor (1878 - 1957)Hradčany od Palackého mostu

litografie, 31,5 x 37 cm, sign. vpravo dole a v kameni, rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 1630
Poslední dražitel: 237
Dražba ukončena: 27.03.2019, 21:08 h