Lhoták Kamil (1912 - 1990)Jak se člověk naučil létat

tužka akvarel, 1968, 17,3 x 24 cm Kresba k filmu, režie J. Brdečka, námět a výtvarník Kamil Lhoták. Ve filmu kresba použita v 9 min a 15 vteřině, (záběr přiložen - zdroj Youtube), rámováno.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 9 500 Kč

Číslo položky: 1577
Poslední dražitel: 580
Dražba ukončena: 26.03.2019, 22:18 h