Kamil Lhoták (1912 - 1990)

malíř, grafik a ilustrátor. Byl jedním ze zakládajících členů Skupiny 42.

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Paříž 1947

Paříž 1947

kompletní soubor pěti grafik, vytvořený po návratu z Paříže v roce 1947, suché jehly jsou číslovány "Paříž 1-5" a PD signovány Kamil Lhoták 1947, rozměry: 9,5 x 16 cm, 9,7 x 16 cm, 9,7 x 16 cm, 9,8 x 16 cm, 9,8 x 16 cm. Z pozůstalosti ak. Jiřího Kotalíka (1920 - 1976)

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Prodáno za 40 000
Dražba ukončena 02.10.2014, 15:05 h

Číslo položky: 75

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Stan, balón a míč

Stan, balón a míč

litografie s podtiskem, 1978, 17,4 x 11,2 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78

Vyvolávací cena 2 600 Kč
Prodáno za 3 000
Dražba ukončena 02.10.2014, 15:10 h

Číslo položky: 76

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Hřiště u Petřínské rozhledny

Hřiště u Petřínské rozhledny

suchá jehla, 13,7 x 8,8 cm, sign. PD K. Lhoták

Vyvolávací cena 2 200 Kč
Prodáno za 3 000
Dražba ukončena 02.10.2014, 15:15 h

Číslo položky: 77

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : V depu

V depu

pamětní list k besedě s A.Branaldem v roce 1985, vlevo text podepsaný A. Branaldem, vpravo suchá jehla - v depu, 50. léta, 9 x 11,5 cm, sign. PD K. Lhoták

Vyvolávací cena 3 100 Kč
Prodáno za 3 200
Dražba ukončena 02.10.2014, 15:20 h

Číslo položky: 78

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Zelený terén (Bílé instrumenty)

Zelený terén (Bílé instrumenty)

olej na plátně, nalepeném na desce, 1972, 17,5 x 30 cm, sign. vlevo dole Kamil Lhoták 1972, původní pasparta a rám. V soupisu autorových děl uvedeno pod číslem 1592/7.

Vyvolávací cena 195 000 Kč
Prodáno za 195 000
Dražba ukončena 30.04.2015, 17:05 h

Číslo položky: 248

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Startující balon

Startující balon

tužka, tuš, akvarel, 1943, 9,4 x 14,3 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 43, publikováno L.H. Augustin - Kamil Lhoták, Academia 2000, str. 71, získáno v atelieru autora.

Vyvolávací cena 29 000 Kč
Prodáno za 61 000
Dražba ukončena 05.11.2015, 15:03 h

Číslo položky: 366

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Míč v krajině

Míč v krajině

serigrafie, 70.léta, 19,2 x 13,5 cm, sign. vlevo dole K. Lhoták, vpravo dole v tisku Kamil Lhoták

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 05.11.2015, 15:05 h

Číslo položky: 367

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Jan Neruda v Paříži

Jan Neruda v Paříži

3x suchá jehla, 2x 4,2 x 8 cm nesign., 1x 13 x 8 cm sign. vpravo dole K. Lhoták, paspartováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Prodáno za 3 500
Dražba ukončena 05.11.2015, 15:13 h

Číslo položky: 368

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Stroj pouště

Stroj pouště

litografie s podtiskem, 1972, 6,5 x 11,3 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 72, paspartováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 05.11.2015, 15:15 h

Číslo položky: 369

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Koza v ZOO

Koza v ZOO

akvarel, tužka, 1962, 5,8 x 8 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 1962, rámováno

Vyvolávací cena 2 900 Kč
Prodáno za 2 900
Dražba ukončena 28.04.2016, 14:45 h

Číslo položky: 513

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Odilla

Odilla

litografie s podtiskem, 1977, 17 x 13 cm, vlevo dole 100/200, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 77

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 4 000
Dražba ukončena 28.04.2016, 15:00 h

Číslo položky: 516

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : P.F. 1962 dr. Ludvík Souček

P.F. 1962 dr. Ludvík Souček

lept, 1961, 11 x 8,5 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 61

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 4 000
Dražba ukončena 28.04.2016, 15:15 h

Číslo položky: 519

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : žena v černém

žena v černém

suchá jehla, 1953,  23,4 x 15,6 cm, vlevo dole 4/12, rámováno. Novotisk z původní desky. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku, v nákladu 12 kusů, byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 5 500
Dražba ukončena 28.04.2016, 16:02 h

Číslo položky: 523

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Dívka u ohrady

Dívka u ohrady

suchá jehla, 1947, 24,8 x 17,7 cm, vlevo dole 3/12, rámováno. Novotisk z původní desky. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku, v nákladu 12 kusů, byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 2 400 Kč
Prodáno za 3 000
Dražba ukončena 28.04.2016, 15:43 h

Číslo položky: 524

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Architektura II.

Architektura II.

suchá jehla, 1953, 16,1 x 24,3 cm, vlevo dole 7/9. Novotisk z původní desky. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku, v nákladu 9 kusů, byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Prodáno za 1 800
Dražba ukončena 28.04.2016, 15:45 h

Číslo položky: 525

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Hydroglisseur

Hydroglisseur

suchá jehla, 1944, 15,7 x 24,3 cm, v desce vlevo dole 9.IV.44, vlevo dole 10/16. Novotisk z původní desky. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku, v nákladu 16 kusů, byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 2 400 Kč
Prodáno za 2 400
Dražba ukončena 28.04.2016, 15:53 h

Číslo položky: 526

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Rozhledna na Petříně

Rozhledna na Petříně

suchá jehla, 1952, 12 x 6 cm, vlevo dole 7/20. Novotisk z původní desky. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku, v nákladu 20 kusů, byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 4 600
Dražba ukončena 28.04.2016, 15:58 h

Číslo položky: 527

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Zakutálený míč

Zakutálený míč

suchá jehla, 1953, 15,5 x 24,4 cm, vlevo dole 9/13. Novotisk z původní desky. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku, v nákladu 13 kusů, byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Prodáno za 1 900
Dražba ukončena 28.04.2016, 16:05 h

Číslo položky: 529

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Knižní ilustrace

Knižní ilustrace

tuš, akvarel, 1946, 16,5 x 31,2 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 46, rámováno

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Prodáno za 36 000
Dražba ukončena 26.10.2016, 20:56 h

Číslo položky: 705

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Stroj času

Stroj času

litografie s podtiskem, 1972, 26 x 51,5 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 1972, vlevo dole II. 17/63, rám.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Prodáno za 13 000
Dražba ukončena 26.10.2016, 20:55 h

Číslo položky: 706

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Ohrada

Ohrada

suchá jehla, 1953, 10 x 16 cm, vlevo dole 10/20, rámováno. Novotisk z původní desky. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku, v nákladu 20 kusů, byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Prodáno za 1 800
Dražba ukončena 26.10.2016, 21:03 h

Číslo položky: 707

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Muž v cylindru

Muž v cylindru

suchá jehla, 1953, 14,5 x 12,3 cm, vlevo dole 5/12 rámováno. Novotisk z původní desky. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku, v nákladu 12 kusů, byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Prodáno za 1 200
Dražba ukončena 26.10.2016, 21:05 h

Číslo položky: 708

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Na cyklistické dráze (Atlanta)

Na cyklistické dráze (Atlanta)

suchá jehla, 1945, 16 x 24 cm, vlevo dole 9/20. Novotisk z původní desky. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku, v nákladu 20 kusů, byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 2 400 Kč
Prodáno za 4 300
Dražba ukončena 26.10.2016, 21:31 h

Číslo položky: 709

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : ABCDE

ABCDE

litografie s podtiskem, 1974, 38 x 27 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 1974, vlevo dole aut. tisk, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Prodáno za 11 000
Dražba ukončena 26.10.2016, 21:15 h

Číslo položky: 710

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Anička skřítek a Slaměnný Hubert

Anička skřítek a Slaměnný Hubert

1975, bar. litografie, 33,2 x 23,5 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 1975, vlevo dole 117/200, paspartováno

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Prodáno za 15 000
Dražba ukončena 26.10.2016, 21:23 h

Číslo položky: 711

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Dr. F. Dvořák má 60. let

Dr. F. Dvořák má 60. let

serigrafie, 10,5 x 14,8 cm, vpravo dole Kamil Lhoták 80

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 3 500
Dražba ukončena 25.05.2017, 19:25 h

Číslo položky: 881

Hřiště u Petřínské rozhledny

suchá jehla, 13,7 x 8,7 cm, sign. vpravo dole K. Lhoták, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Prodáno za 3 800
Dražba ukončena 21.11.2017, 18:26 h

Číslo položky: 1057

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Alcyon

Alcyon

litografie s podtiskem, 1973, 23 x 15 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole. pasparta + sklo

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Prodáno za 11 000
Dražba ukončena 02.05.2018, 20:53 h

Číslo položky: 1274

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Závodní vůz

Závodní vůz

suchá jehla, 1953, 17,4 x 24,4 cm, vlevo dole značeno 18/20. Novotisk z původní desky. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Prodáno za 3 100
Dražba ukončena 02.05.2018, 20:58 h

Číslo položky: 1275

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Větroň I.

Větroň I.

suchá jehla, 1953, 14,1 x 20,6 cm, vlevo dole značeno 11/13. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Prodáno za 3 100
Dražba ukončena 02.05.2018, 21:00 h

Číslo položky: 1276

Architektura II.

suchá jehla, 1953, 16,2 x 24,7 cm, značeno 9/9, rámováno. Byl vytištěn u bratří Dřímalů péčí Karla Křenka a se souhlasem vnuka Kamila Lhotáka. Je opatřen pozůstalostním razítkem a podpisem vnuka na rubu grafiky. Po tisku byl očíslován vlevo dole a původní deska byla znehodnocena úhlopříčným škrtem přes pravý dolní roh. Po té byl pro event. kontrolu ztištěn s tímto defektem v jednom výtisku.

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Prodáno za 2 900
Dražba ukončena 02.05.2018, 21:05 h

Číslo položky: 1277

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Noční start balónu Victor Hugo

Noční start balónu Victor Hugo

bar. litografie, 1984, 35,5 x 24 cm, vlevo dolu 47/200, vpravo dole sign., rámováno.

Vyvolávací cena 16 000 Kč
Prodáno za 17 000
Dražba ukončena 02.05.2018, 21:10 h

Číslo položky: 1278

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Motorová tříkolka

Motorová tříkolka

suchá jehla, 1972, 5 x 3,7 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 148/150, slepotisk razítka Lyry Pragensis

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 12.11.2018, 22:31 h

Číslo položky: 1440

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Motocyklista

Motocyklista

suchá jehla, 9 x 11,5 cm, sign. vpravo dole, součást pamětního listu Spolku českých bibliofilů, vydaný k poctě 75. narozenin A. Branalda s jeho podpisem

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Dražba ukončena 12.11.2018, 22:42 h

Číslo položky: 1441

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : 2x PF, 1x Ex libris

2x PF, 1x Ex libris

PF 1985, 1986, Ex libris V. Grégr, tisk, formáty 9,7 x 11,7 cm, 10,4 x 14,3 cm, 8,3 x 9,6 cm

Vyvolávací cena 400 Kč
Prodáno za 400
Dražba ukončena 12.11.2018, 22:35 h

Číslo položky: 1442

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Garáž

Garáž

akvarel, 1982, 12 x 15,3 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole poznámka 16.4., rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Prodáno za 12 000
Dražba ukončena 26.03.2019, 22:08 h

Číslo položky: 1575

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : PF 1963 dr. L. Součka

PF 1963 dr. L. Součka

suchá jehla, 1962, 11,5 x 7 cm, sign. a datováno vpravo dole

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 800
Dražba ukončena 26.03.2019, 22:10 h

Číslo položky: 1576

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Jak se člověk naučil létat

Jak se člověk naučil létat

tužka akvarel, 1968, 17,3 x 24 cm Kresba k filmu, režie J. Brdečka, námět a výtvarník Kamil Lhoták. Ve filmu kresba použita v 9 min a 15 vteřině, (záběr přiložen - zdroj Youtube), rámováno.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Prodáno za 9 500
Dražba ukončena 26.03.2019, 22:18 h

Číslo položky: 1577

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Zahrada

Zahrada

tempera na kartonu, 40. léta, 30 x 40 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Přiložen posudek pravosti Prof. Františka Dvořáka z roku 2000.

Vyvolávací cena 145 000 Kč
Prodáno za 205 000
Dražba ukončena 26.03.2019, 22:20 h

Číslo položky: 1578

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Kupka sena

Kupka sena

bar. litografie, 1975, 43 x 32,3 cm, sign. a datováno vpravo dole, vlevo dole 39/50, rámováno

Vyvolávací cena 28 000 Kč
Prodáno za 34 000
Dražba ukončena 26.03.2019, 22:25 h

Číslo položky: 1579

Alcyon

litografie s podtiskem, 1973, 23 x 15,3 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 168/180

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 9 000
Dražba ukončena 15.10.2019, 21:26 h

Číslo položky: 1821

Stroj pouště

bar. litografie, 1966, 36,7 x 23,2 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 31/150

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Prodáno za 60 000
Dražba ukončena 15.10.2019, 21:34 h

Číslo položky: 1822

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Sovětská vědecká výprava v Antarktidě

Sovětská vědecká výprava v Antarktidě

lept, 1975, 49,8 x 64,6 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 6/25, rámováno. Vzácný velký lept v malém nákladu. Horní okraj natržen mimo tiskovou plochu. Dole lehce ušpiněno. Rámováno.

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Prodáno za 65 000
Dražba ukončena 11.02.2020, 21:24 h

Číslo položky: 2000

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Větrník

Větrník

litografie s podtiskem, 1971, 12,5 x 8,3 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno - autorský tisk, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 8 500
Dražba ukončena 27.05.2020, 19:44 h

Číslo položky: 2179

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Pamětní list k besedě s A. Branaldem

Pamětní list k besedě s A. Branaldem

1985, suchá jehla, 9 x 11,5 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Dražba ukončena 06.10.2020, 21:51 h

Číslo položky: 2363

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Krajina s balónem

Krajina s balónem

1973, litografie s podtiskem, 42,5 x 28 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 77/100

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Prodáno za 20 000
Dražba ukončena 06.10.2020, 21:50 h

Číslo položky: 2364

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Krajina s dvouplošníkem

Krajina s dvouplošníkem

1984, komb. technika, 22,5 x 29 cm. Signováno vpravo dole, vlevo dole č.31, rámováno. Pravost potvrdil Ing. Libor Šteffek.

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Prodáno za 170 000
Dražba ukončena 26.05.2021, 20:12 h

Číslo položky: 2736

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Portrét Ctibora Morávka

Portrét Ctibora Morávka

1946, suchá jehla, 30,2 x 24,7 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 2 100
Dražba ukončena 02.03.2022, 22:50 h

Číslo položky: 3111

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Noční start balónu

Noční start balónu

1984, bar. litografie, 35,6 x 24,2 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 53/200. Uprostřed dole slepotisk Lyry Pragensis

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Prodáno za 36 000
Dražba ukončena 02.03.2022, 23:10 h

Číslo položky: 3112

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Objekt v krajině

Objekt v krajině

bar. litografie, 1972, 162/200, 8,7 x 12,7 cm, signováno, volný list

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 2 700
Dražba ukončena 09.11.2022, 21:05 h

Číslo položky: 3403

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Kužel v krajině

Kužel v krajině

kresba tuší, 1980, 14 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno.

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Prodáno za 12 000
Dražba ukončena 27.02.2023, 18:31 h

Číslo položky: 3496

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : PF 1984

PF 1984

bar. litografie, 1983, 11 x 8,5 cm, signováno a datováno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č.115

Vyvolávací cena 600 Kč
Prodáno za 1 100
Dražba ukončena 13.11.2023, 22:48 h

Číslo položky: 3887

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : PF 1984 a 1988

PF 1984 a 1988

2x bar. litografie, rozměry 7,8 x 4,7 cm a 10,6 x 14,4 cm, signováno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č.117 a 130

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 800
Dražba ukončena 13.11.2023, 22:51 h

Číslo položky: 3888

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : 2x PF 1983

2x PF 1983

2x bar. litografie, 11 x 7 cm, signováno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č. 105 a 106

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 400
Dražba ukončena 13.11.2023, 22:54 h

Číslo položky: 3889

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Míč na továrním dvorku

Míč na továrním dvorku

litografie, 1960, 11,3 x 8,6 cm, signováno, volný list. Soupis graf. díla L. Šteffek, č. G342

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 2 900
Dražba ukončena 13.11.2023, 23:06 h

Číslo položky: 3890

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Stan s vlajkou a hora

Stan s vlajkou a hora

litografie, 1973, 8,7 x 11,6 cm, autorský tisk, signováno vpravo dole, rámováno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č. G420

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 3 800
Dražba ukončena 13.11.2023, 23:12 h

Číslo položky: 3891

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Měsíc nad nádrží

Měsíc nad nádrží

bar. litografie, 27,2 x 18,1 cm, signováno a číslováno, paspartováno. Olepení poškozeno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č. 444

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Prodáno za 17 000
Dražba ukončena 13.11.2023, 23:09 h

Číslo položky: 3892

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Žena v horách - Démon

Žena v horách - Démon

lept, 1971, 33,1 x 23,6 cm, signováno, autorský tisk, rámováno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č. G405

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Prodáno za 28 000

Číslo položky: 3893

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Anička Skřítek a Slaměný Hubert

Anička Skřítek a Slaměný Hubert

bar. litografie, 1975, 33,5 x 23,7 cm, signováno vpravo dole, číslováno 180/200, rámováno. Soupis graf. díla L. Šteffek, č. G426

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Prodáno za 26 000

Číslo položky: 3894

Lhoták Kamil (1912 - 1990) : Balón v krajině

Balón v krajině

komb. technika - tuš, akvarel, 1979, 18,7 x 12,5 cm, signováno a datováno dole. Pravost potvrdil Ing. L. Šteffek. Rámováno

Vyvolávací cena 35 000 Kč
Prodáno za 43 000
Dražba ukončena 13.11.2023, 23:21 h

Číslo položky: 3895