Lhoták Kamil (1912 - 1990)Noční start balónu Victor Hugo

bar. litografie, 1984, 35,5 x 24 cm, vlevo dolu 47/200, vpravo dole sign., rámováno.

Vyvolávací cena 16 000 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč

Číslo položky: 1278
Poslední dražitel: 453
Dražba ukončena: 02.05.2018, 21:10 h