Lhoták Kamil (1912 - 1990)Sovětská vědecká výprava v Antarktidě

lept, 1975, 49,8 x 64,6 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 6/25, rámováno. Vzácný velký lept v malém nákladu. Horní okraj natržen mimo tiskovou plochu. Dole lehce ušpiněno. Rámováno.

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 65 000 Kč

Číslo položky: 2000
Poslední dražitel: 582
Dražba ukončena: 11.02.2020, 21:24 h