Lhoták Kamil (1912 - 1990)Noční start balónu

1984, bar. litografie, 35,6 x 24,2 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 53/200. Uprostřed dole slepotisk Lyry Pragensis

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 36 000 Kč

Číslo položky: 3112
Poslední dražitel: 1096
Dražba ukončena: 02.03.2022, 23:10 h