Lhoták Kamil (1912 - 1990)Hřiště u Petřínské rozhledny

suchá jehla, 13,7 x 8,7 cm, sign. vpravo dole K. Lhoták, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 3 800 Kč

Číslo položky: 1057
Poslední dražitel: 14
Dražba ukončena: 21.11.2017, 18:26 h