Lhoták Kamil (1912 - 1990)PF 1963 dr. L. Součka

suchá jehla, 1962, 11,5 x 7 cm, sign. a datováno vpravo dole

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 1576
Poslední dražitel: 551
Dražba ukončena: 26.03.2019, 22:10 h