Lhoták Kamil (1912 - 1990)Koza v ZOO

akvarel, tužka, 1962, 5,8 x 8 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 1962, rámováno

Vyvolávací cena 2 900 Kč
Aktuální cena 2 900 Kč

Číslo položky: 513
Dražba ukončena: 28.04.2016, 14:45 h