Lhoták Kamil (1912 - 1990)Krajina s dvouplošníkem

1984, komb. technika, 22,5 x 29 cm. Signováno vpravo dole, vlevo dole č.31, rámováno. Pravost potvrdil Ing. Libor Šteffek.

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aktuální cena 170 000 Kč

Číslo položky: 2736
Poslední dražitel: 145
Dražba ukončena: 26.05.2021, 20:12 h