Lhoták Kamil (1912 - 1990)Startující balon

tužka, tuš, akvarel, 1943, 9,4 x 14,3 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 43, publikováno L.H. Augustin - Kamil Lhoták, Academia 2000, str. 71, získáno v atelieru autora.

Vyvolávací cena 29 000 Kč
Aktuální cena 61 000 Kč

Číslo položky: 366
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 05.11.2015, 15:03 h