Lhoták Kamil (1912 - 1990)Objekt v krajině

bar. litografie, 1972, 162/200, 8,7 x 12,7 cm, signováno, volný list

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 2 700 Kč

Číslo položky: 3403
Poslední dražitel: 81
Dražba ukončena: 09.11.2022, 21:05 h