Lhoták Kamil (1912 - 1990)Stroj pouště

litografie s podtiskem, 1972, 6,5 x 11,3 cm, sign. vpravo dole Kamil Lhoták 72, paspartováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 369
Poslední dražitel: 147
Dražba ukončena: 05.11.2015, 15:15 h