Lhoták Kamil (1912 - 1990)Portrét Ctibora Morávka

1946, suchá jehla, 30,2 x 24,7 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 100 Kč

Číslo položky: 3111
Poslední dražitel: 143
Dražba ukončena: 02.03.2022, 22:50 h