Lhoták Kamil (1912 - 1990)Krajina s balónem

1973, litografie s podtiskem, 42,5 x 28 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 77/100

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 2364
Poslední dražitel: 245
Dražba ukončena: 06.10.2020, 21:50 h