Lhoták Kamil (1912 - 1990)Zahrada

tempera na kartonu, 40. léta, 30 x 40 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Přiložen posudek pravosti Prof. Františka Dvořáka z roku 2000.

Vyvolávací cena 145 000 Kč
Aktuální cena 205 000 Kč

Číslo položky: 1578
Poslední dražitel: 237
Dražba ukončena: 26.03.2019, 22:20 h