Benetka Karel (1938)Klub abstinentů

serigrafie, 16,3 x 31,4 cm, sign. vlevo dole, značeno 54/120, vpravo dole název

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 100 Kč

Číslo položky: 2828
Poslední dražitel: 365
Dražba ukončena: 25.10.2021, 18:25 h