Trnka Jiří (1912 - 1969)Koláž ze skic

tužka, 25 x 15,5 cm, nesignováno, rámováno

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 900 Kč

Číslo položky: 775
Poslední dražitel: 79
Dražba ukončena: 27.10.2016, 19:10 h