Kindler Alfréd (1925)Komíny

Olej, 15 x 15 cm, na rubu štítek z díla, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 300 Kč

Číslo položky: 3606
Poslední dražitel: 1248
Dražba ukončena: 28.02.2023, 22:00 h