Sovák Pravoslav (1926)Kontakty II. (II. bar. varianta)

kolor. suchá jehla s leptem, 32,5 x 39,3 cm sign. dole uprostřed, vlevo dole popis, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 4 200 Kč

Číslo položky: 2409
Poslední dražitel: 143
Dražba ukončena: 07.10.2020, 19:45 h