Šorm Jiří (1957)Kořeny

olej na plátně, 2003, 126 x 106 cm, signováno vpravo dole, na rubu popsáno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 3752
Poslední dražitel: 367
Dražba ukončena: 08.06.2023, 19:30 h