Brunovský Albín (1935 - 1997)Krajina pre poprsí

bar. litografie, 1999, 31,5 x 26 cm, vlevo dole 19/100, uprostřed dole Krajina pre poprsí, vpravo dole A Brunovský 1999, rámováno

Vyvolávací cena 17 000 Kč
Aktuální cena 19 000 Kč

Číslo položky: 461
Poslední dražitel: 56
Dražba ukončena: 28.04.2016, 10:25 h