Velčovský Josef (1945)Krajina s jablkem

bar. litografie, 16,5 x 20 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 68/90, rámováno

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč

Číslo položky: 1506
Poslední dražitel: 518
Dražba ukončena: 13.11.2018, 22:10 h