Vasarely Victor (1906 - 1997)Kruhy

Serigrafie, 69 x 71,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole číslováno 22/30, rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 2252
Poslední dražitel: 563
Dražba ukončena: 28.05.2020, 21:30 h