Lhoták Kamil (1912 - 1990)Kupka sena

bar. litografie, 1975, 43 x 32,3 cm, sign. a datováno vpravo dole, vlevo dole 39/50, rámováno

Vyvolávací cena 28 000 Kč
Aktuální cena 34 000 Kč

Číslo položky: 1579
Poslední dražitel: 582
Dražba ukončena: 26.03.2019, 22:25 h