Mizera Otta (1919 - 1952)La Ciotat

lept, 1946, 8,2 x 11,1 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole 3/1

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 100 Kč

Číslo položky: 1448
Poslední dražitel: 105
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 17:20 h
0 dní, 10 hod., 35 min. a 30 sekund