Chabera Milan (1954)Labská zátoka

1982, komb. technika, 71 x 99 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 2691
Poslední dražitel: 521
Dražba ukončena: 25.05.2021, 21:10 h