Born Adolf (1930 - 2016)Malá čarodějka

tuš + akvarel, 57 x 40 cm, kresba k publikovanému plakátu. Signováno vpravo dole. Na rubu signovano autorem. Pravý hohrní okraj lehce ohnutý. Na pravém okraji skvrna od lepenky nezasahující do kresby. Na dolním okraji natrženo a podlepeno - nezasahuje do kresby.

Vyvolávací cena 80 000 Kč
Aktuální cena 260 000 Kč

Číslo položky: 3378
Poslední dražitel: 787
Dražba ukončena: 09.11.2022, 19:00 h