Švabinský Max (1873 - 1962)Motýli

litografie s podtiskem, 17,7 x 12,6 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 1486
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 20:30 h
0 dní, 13 hod., 46 min. a 16 sekund