Šerých Jaroslav (1928 - 2014)Muž a žena

bar. lito, 1985, 58 x 37,7 cm, sign. vpravo dole, značeno 8/75

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 2954
Poslední dražitel: 986
Dražba ukončena: 27.10.2021, 19:25 h