Kamenický Josef Jiří (1910 - 1981)Na bramborách

olej na plátně, 30 x 55 cm, signováno, rámováno. Na rubu autorský štítek a popsáno.

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 700 Kč

Číslo položky: 3478
Poslední dražitel: 349
Dražba ukončena: 10.11.2022, 22:25 h