Saudek Jan (1935)Na cestě

původní barevná fotografie, 1961, 24 x 19 cm, nesignována. Okraj na několika místech poškozen.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 3447
Poslední dražitel: 518
Dražba ukončena: 10.11.2022, 19:50 h