Farkas - Csallókozi Lörinc (1898 - 1993)Na trhu

olej na desce, 40 x 50 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis, rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 3477
Dražba ukončena: 10.11.2022, 22:20 h