Jíra Josef (1929 - 2005)Opilý Ikarus

suchá jehla, 1978, suchá jehla 33 x 26 cm, sign. a dat. vpravo dole, značeno 2/9, uprostřed název, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 5 100 Kč

Číslo položky: 1552
Poslední dražitel: 572
Dražba ukončena: 26.03.2019, 20:15 h