Zoubek Olbram (1926 - 2017)P.F. 2008

zlacený slepotisk, 20 x 15 cm, sign. vpravo dole Olbram Zoubek

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 2 200 Kč

Číslo položky: 1154
Poslední dražitel: 373
Dražba ukončena: 22.11.2017, 20:58 h