Olbram Zoubek (1926 - 2017)

žák Vysoké školy uměleckoprůmyslové, kterou zakončil roku 1952 v ateliéru J. Wagnera. Stal se členem Unie výtvarných umělců, skupiny Trasa (v letech 1958-69), roku 1987 Nové skupiny, kde je od roku 1988 předsedou. Od roku 1991 je Zoubek rovněž členem obnovené Umělecké besedy. Jeho manželkou byla významná sochařka E. Kmentová.

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : P.F. 2008

P.F. 2008

zlacený slepotisk, 20 x 15 cm, sign. vpravo dole Olbram Zoubek

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 1154

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Muž s ratolestí

Muž s ratolestí

zlacený slepotisk, 21,3 x 15 cm, sign. vpravo dole Olbram Zoubek

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 1155

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Anděl

Anděl

cín, výška 73 cm, sign. na podstavci O. Zoubek

Vyvolávací cena 50 000 Kč

Číslo položky: 1156

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Adam, Eva a Had

Adam, Eva a Had

skupina tří cínových figur, výška 46, 45, 42 cm, Adam a Had sign z boku na podstavci.

Vyvolávací cena 60 000 Kč

Číslo položky: 1157

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Reliéf

Reliéf

cínový reliéf zlacený, 35 x 34 cm, nesign.

Vyvolávací cena 25 000 Kč

Číslo položky: 1158

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : PF 2017

PF 2017

slepotisk, 21,2 x 15 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 1365

Anděl

slepotisk 21 x 14,5, sign. vpravo dole, vlevo dole A. T.

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1510

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Dívky

Dívky

4 x slepotisk, 19 x 14 cm, autorské tisky, vše sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč

Číslo položky: 1511

Zoubek Olbram (1926 - 2017) : Žena s drapérií

Žena s drapérií

zlacený cín, výška 50 cm, značeno na podstavci ZOUBEK

Vyvolávací cena 60 000 Kč

Číslo položky: 1512